Torty Urodzinowe Warszawa dla solenizantów dostawa na terenie stolicy i okolic

Zawsze po imprezie wspominamy smak tortu urodzinowego

DLA DZIECI drogi kliencie jak widać poniżej na zamieszczonych fotografiach zrobiliśmy setki rozmaitych tortów urodzinowych dla tych najmłodszych solenizantów i solenizantek którzy kończą 1 rok i dla tych którzy mogą zapalić sto świeczek. Wygląd zależy od projektu z jakim do nas przyjdzie klient, a nasza cukiernia realizuje to zamówienie, aby spełnić jego życzenie. Chcemy, aby nasze specjały stał się atrakcją uroczystości jaką są urodziny. Jeśli przygotowujemy zamówienia dla dzieci często występują ich ulubieni bohaterowie z bajek jak Kubuś Puchatek, Mickey Mouse, Goofy, Minnie Mouse, Donald Duck, Spiderman. Zamawiane produkty dla dziewczynek czasami wyglądają jak kopie popularnych lalek Barbie, przedstawiają postaci z bajek skierowanych do dziewczynek lub przypominają ich ulubione zabawki bądź zwierzątka. Naturalne jest to, że słodkie produkty kupowane dla chłopców przypominają męskie zabawki i przedstawiają super bohaterów ulubionych przez chłopców. Popularne kształty dla chłopców to samochody sportowe, motocykle, czołgi, dinozaury, na których występują ich super bohaterowie jak Spiderman. Bardzo charakterystycznym elementem dla dla dzieci jest dynamika jaką możemy zauważyć dzięki scenerii która czasem występuje, dobrym przykładem są słodkie produkty z serii Kubuś Puchatek i przyjaciele. Nasze tortyy dostarczamy na terenie Warszawy i okolic do 15 km od naszej firmy

DLA MŁODZIEŻY wyróżniające są tzw. torty urodzinowe z okazji 18-stki. Część męska sprawę traktuje bardzo po męsku i zamawia czasem produkty przypominające okazałe damskie biusty. Część piękna zamawia podobne słodkie produkty tylko, przypominające męskie umięśnione torsy.

TORT URODZINOWY nie zawsze są zamawiane przez solenizanta czy solenizantkę czasami jest to ktoś z rodziny brat, siostra, babcia, mąż, koledzy z pracy wtedy nasze stają się miłą niespodzianką. Zamawiający chcą zrobić niespodziankę która swoim kształtem nawiązuje do charakteru, hobby solenizanta. Mają różne kształty, kolorystykę i dedykację od znaków drogowych, samochodów, cygara, plików pieniędzy skończywszy na tradycyjnych klasycznych tortach które wyglądają tak jak jesteśmy do nich przyzwyczajeń.

SMAKI opisaliśmy powyżej kunszt plastyczny naszych cukierników, ale nic nie napisaliśmy o smakach. Każdy tort wychodzący z naszej Cukierni Bracia Sośniccy jest arcydziełem wśród deserów, z najwyższej półki. Nasze receptury dopracowujemy i ulepszamy od 1975 roku kiedy to cukiernia powstała możemy na dzień dzisiejszy zaproponować smaki:

PREZENT Idziesz na urodziny, a nie masz prezentu zamów coś dla solenizanta w naszej cukierni. Możemy zrobić każdy tort w dowolny kształcie i smaku. Napiszemy na nim super życzenia. Osłodzisz imprezę, a niespodzianka na pewno będzie trafiona. Zastanawiasz się. Gdzie kupić torty urodzinowe ? Jak zamawiamy torty urodzinowe ? Wszystkie informacje otrzymamy dzwoniąc do cukierni pod numer 22 720 10 47 lub pisząc na nasz adres mailowy